Dzisiaj jest 2020-07-07

MEYER-HOLSEN


Systemy dachowe Meyer-Holsen to dachówki połaciowe i akcesoria ceramiczne. W ofercie znajdą Państwo popularne karpiówki, dachówki zakładkowe i historyczne w szerokiej gamie kolorów i wykrojów.


Dachówka ceramiczna - MEYER-HOLSEN - Vario Junior Zwilling
Vario Junior Zwilling®
Dachówka ceramiczna - MEYER-HOLSEN - Vario
Vario®
Dachówka ceramiczna - MEYER-HOLSEN - Tandem
Tandem®
Dachówka ceramiczna - MEYER-HOLSEN - Dacapo
Dacapo®
Dachówka ceramiczna - MEYER-HOLSEN - Marsylka
Marsylka
Dachówka ceramiczna - MEYER-HOLSEN - Ravensberger
Ravensberger
Dachówka ceramiczna - MEYER-HOLSEN - Karpiówka
Karpiówka
   

Dachówki Meyer-Holsen dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej:


LiniaKlassik -
W programie LiniiKlassik dostępne są zwłaszcza naturalne odcienie barw. Naturalna czerwień jako klasyczna barwa glinianych dachówek oraz sześć różnych rodzajów angob tworzą szerokie spektrum naturalnych kolorów od czerwieni z efektem starzenia po czerń łupka.

LiniaAktuell - Zarówno dachówki z angobą krystaliczną z ich delikatnym połyskiem, jak też inne rodzaje dachówek z efektowną, błyszczącą powierzchnią glazur Trend: Wymyślne rozwiązania architektoniczne i ambitne inwestycje budowlane znajdą interesujące możliwości aranżacji pokrycia dachowego w programie linii Aktuell.

LiniaEleganz - Pełne uroku glazury Marcato oraz technologia wypalania redukcyjnego dachówek linii Eleganz łączą w sobie architektoniczne wymagania w zakresie estetyki i indywidualnego charakteru. Te niecodzienne powierzchnie są charakterystyczną oznaką najwyższej jakości. Glazury Marcato dostępne są w szerokim spektrum kolorów, obejmującym wiele atrakcyjnych barw.

 
  KOM&BUD Jerzy Matusik, Danuta Matusik s.c.
86-031 Osielsko, ul. Kolonijna 6
   
Usługi dekarskie i skład budowlany w Bydgoszczy | Kom&Bud