Dzisiaj jest 2020-08-10
home   O firmie   

O firmieUsługi budowlane KOM&BUD – O firmie


A gdyby tak istniało jedno miejsce, w którym można by uzyskać kompleksową obsługę w zakresie budownictwa?

 

Firmę KOM&BUD założyliśmy w 2001r. z miłości do dachów oraz pasji do dawnej sztuki dekarskiej.


Początkowo zakres działań naszej firmy ograniczał się do doradztwa oraz sprzedaży materiałów budowlanych – w szczególności pokryć i systemów dachowych. Z czasem firma KOM&BUD rozszerzyła pole działalności o wykonawstwo pokryć dachowych. Dzięki zdobywanemu doświadczeniu oraz ciągłemu podnoszeniu swoich kwalifikacji rozszerzyliśmy naszą ofertę o usługi budowy domów jednorodzinnych oraz wymiany pokryć dachowych na obiektach wpisanych do rejestru zabytków.


Ogromna wiedza techniczna, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz połączenie funkcji składu budowlanego z usługami dekarskimi pozwalają nam na obsługę każdej inwestycji w sposób możliwie najbardziej kompleksowy.


W asortymencie naszej hurtowni budowlanej znajdziecie Państwo szeroką gamę materiałów budowlanych pochodzących od wiodących polskich i zagranicznych producentów, a także pokryć dachowych i akcesoriów dekarskich. Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi producentami materiałów budowlanych zapewniamy naszym klientom możliwość dokonania zakupu przy wykorzystaniu bogatej gamy rabatów.


Dodatkowo wymierne korzyści ekonomiczne wynikają z połączenia sprzedaży z wykonawstwem. Zapewniamy materiały budowlane najwyższej jakości, a dzięki pominięciu jakichkolwiek pośredników handlowych, również w najniższych cenach.


Oferujemy Państwu kompleksową współpracę na każdym etapie budowy:

  • począwszy od doradztwa technicznego i technologicznego,

  • poprzez szczegółową wycenę inwestycji (na podstawie projektu, lub wykonanego przez nas obmiaru z natury),

  • pomoc w doborze najlepszych materiałów budowlanych oraz ich transport na miejsce docelowe,

  • a skończywszy na zapewnieniu wykonawstwa przez najlepszych rzemieślników branży budowlanej, ciesielskiej i dekarskiej.


Ponadto ciągle poszerzamy naszą wiedzę w zakresie renowacji oraz metod konserwacji obiektów już istniejących. Dysponujemy odpowiednią bazą
sprzętową, a także posiadamy stosowne ubezpieczenia. Podczas prowadzenia prac remontowych wykorzystujemy najnowsze technologie oraz wielowiekowe doświadczenia mistrzów dekarskich.

Nasza solidność i dbałość o detale pozwala nam z powodzeniem pracować zarówno na obiektach nowoczesnych jak i zabytkowych, oraz współpracować z nawet najbardziej wymagającymi kontrahentami.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci, dlatego do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny - bo wszystkie są dla nas ważne i wyjątkowe. Przekonaj się i Ty!                                 


 

  KOM&BUD Jerzy Matusik, Danuta Matusik s.c.
86-031 Osielsko, ul. Kolonijna 6
   
Usługi dekarskie i remonty zabytków w Bydgoszczy | O firmie